Pogovorne ure

Skupne pogovorne ure

V času od 17.00 do 18.30 (termin se lahko izjemoma tudi spremeni) lahko starši oz. dijaki in starši obiščejo več učiteljev oz. strokovnih delavcev, saj smo takrat prisotni vsi pedagoški delavci.

Skupne pogovorne ure so namenjene individualnim pogovorom staršev in dijakov s pedagoškimi delavci šole.

V šolskem letu 2018/19 načrtujemo naslednje skupne pogovorne ure:

1. skupna pogovorna ura, 25. oktober 2018

2. skupna pogovorna ura, 28. november 2018

3. skupna pogovorna ura, 19. februar 2019 (razpored) *zadnja sprememba razporeda 16.2.2019 9:30

4. skupna pogovorna ura, 14. marec 2019

5. skupna pogovorna ura, 25. april 2019

6. skupna pogovorna ura, 22. maj 2019

 

Tedenske pogovorne ure za dijake, starše in udeležence izobraževanja odraslih

Tedenske pogovorne ure (vsak učitelj ima vsak teden po dve) so namenjene dijakom, staršem in udeležencem izobraževanja odraslih.

Zaradi spremembe urnika se lahko razpored pogovornih ur tudi spremeni, zato bodite pozorni na datum zadnje spremembe.

Prosimo vas, da svoj prihod vsaj en dan prej najavite posameznemu učitelju oz. strokovnemu delavcu po e-pošti.

* Velja od 13. 9. 2018 dalje

UčiteljTermin 1UraTermin 2UraLokacija
Mag. Azarov Domajnko Majatorek13.35-14.20petek11.55-12.40zbornica
Benedetič Nejatorek14.25-15.10torek7.30-8.15207, 210
Čugalj Igortorek13.35-14.20četrtek10.00-10.45kabinet 12
Ćorić Sanjaponedeljek14.25-15.10petek14.25-15.10pisarna 7 - svetovalna služba
Delčnjak Jakatorek13.35-15.10221
Fink Mojcaodsotna221
Golobič Jernejsreda16.00-16.45četrtek9.10-9.55zbornica
Gorišek Lidijaponedeljek9.10-9.55četrtek13.35-14.20zbornica
Gulan Lokar Merlinčetrtek13.35-14.20zbornica
Hari Alenkaponedeljek14.25-15.10petek12.45-13.30
Mag. Janša Tonjaponedeljek14.25-15.10torek12.45-13.30Kabinet 4
Kamenik Francsreda13.35-14.20četrtek14.20-15.10zbornica
Kastelic Karintorek14.25-15.10petek7.30-8.15zbornica
Kastelic Markočetrtek9.00-9.45petek13.35-14.20
Kerin Betiponedeljek14.25-15.10torek13.35-14.20
Mag. Kocjan Tanjatorek9.10-9.55petek12.45-13.30kabinet 4 - Poklicna matura
Koler Leaponedeljek13.35-14.20petek13.35-14.20knjižnica
Kompolšek Melitatorek11.05-11.50torek15.15-16.00zbornica
Korošec Gabrijelaponedeljek13.35-14.20torek12.45-13.30Zbornica
Krapež Sonjatorek14.25-15.10sreda11.05-11.50207A/zborn
Kučan Aleksandra Saškasreda10.00-10.45ponedeljek14.25-15.10zbornica
Lasbaher Katjasreda14.25-15.10četrtek14.25-15.10Zbornica
Lazarević Aleksandarponedeljek13.35-14.20torek8.20-9.05K1
Leskovec Jožeftorek15.15-16.00četrtek13.35-14.20telovadnica
Lomovšek GašperodsotenKabinet K1
Lončarič Teaponedeljek7.30-8.15sreda7.30-8.15zbornica
Madjar Tadejsreda11.55-12.40četrtek11.05-11.50zbornica
Majnik Matjažponedeljek13.35-14.20četrtek12.45-13.30kabinet 116A
Makarovič Natašaponedeljek10.00-10.45četrtek13.35-14.20zbornica
Markoja Šubara Manuelaponedeljek14.25-15.10sreda10.00-10.45zbornica
Medica Tomažtorek14.25-15.10sreda9.10-9.55zbornica
Miklavc Janezčetrtek12.45-13.30četrtek9.10-9.55zbornica
Omahna Tomoponedeljek12.45-13.30ponedeljek14.25-15.10208
Orehek Antontorek10.00-10.45ponedeljek13.35-14.20zbornica
Pečarič Podobnik Karmenponedeljek14.25-15.10ponedeljek16.05-16.50pisarna 6 - svetovalna služba
Pešec Janeztorek12.45-13.30četrtek10.00-10.45zbornica
Mag. Petrovčič Igortorek12.45-13.30torek14.25-15.10zbornica
Pezdir Majačetrtek13.35-14.20petek13.35-14.20pisarna 7 - svetovalna služba
Pipan Silvansreda11.05-11.50sreda13.35-14.20k5
Mag. Pleša Erikapetek10.00-10.45petek13.35-14.20zbornica
Podpadec Matictorek13.35-14.20četrtek14.25-15.10Knjižnica
Pretnar Špelaponedeljek10.00-10.45torek14.25-15.10zbornica
Purg Damijantorek14.25-15.10četrtek13.35-14.20210
Seme Maksponedeljek15.15-16.00sreda15.15-16.00KAB 12
Mag. Setničar Milantorek13.35-14.20četrtek11.05-11.50zbornica
Sitar Dušantorek7.30-8.15sreda13.35-14.20zbornica
Snoj Rastislavponedeljek10.00-10.45petek14.25-15.10208
Stare Aljaž Mojcačetrtek10.00-10.45petek13.35-14.20KAB 219
Šegatin Ljuboponedeljek14.25-15.10torek10.00-10.45
Mag. Šivic Romanatorek14.25-15.10petek13.35-14.20K7
Škerbot Slavicaodsotnazbornica
Šušteršič Menart Marjetatorek11.05-11.50četrtek13.35-14.20zbornica
Tomažič Katjasreda14.25-15.10petek13.35-14.20zbornica
Tomšič Markoponedeljek9.10-9.55četrtek13.35-14.20K6
Topolovec Milanponedeljek11.05-11.50četrtek13.35-14.20kabinet 12
Toth Darjanponedeljek13.35-14.20četrtek7.30-8.15zbornica
Trček Janezsreda7.30-8.15sreda10.00-10.45zbornica
Mag. Vehovec Andrejaodsotnazbornica
Veršnjak Jožetorek13.35-14.20petek7.30-8.15UČ 2 (ZBOR)
Vidmar Pesek Vidasreda12.45-13.30četrtek13.35-14.20K 7
Vintar Lidijatorek14.25-15.10torek15.15-16.00Kabinet 205
Višnikar Mirjanapetek7.00-7.30//
Vodeb Mitjatorek13.35-14.20sreda12.45-13.30telovadnica
Volčini Alešponedeljek13.35-14.20ponedeljek14.25-15.10po dogovoru
Vučenović Zlatkoponedeljek13.35-14.20petek11.55-12.40trim kabinet
Vukelić Anačetrtek13.35-14.20četrtek14.25-15.10zbornica
Vulić Igorponedeljek13.35-14.20četrtek12.45-13.30tajništvo
Zorko Alenkasredapo dogovorutorekpo dogovorutajništvo
Zupanc Amandačetrtek13.35-14.20četrtek14.25-15.10220
Zver Sonjaponedeljek15.15-16.00torek15.15-16.00zbornica
Žlebnik Janjaponedeljek13.35-14.20sreda11.05-11.50zbornica
Žnideršič Mitjasreda13.35-14.20sreda14.25-15.10zbornica
Žugelj Andražponedeljek15.15-16.00torek14.25-15.10

X