Pogovorne ure

Skupne pogovorne ure

V času od 17.00 do 18.30 (termin se lahko izjemoma tudi spremeni) lahko starši oz. dijaki in starši obiščejo več učiteljev oz. strokovnih delavcev, saj smo takrat prisotni vsi pedagoški delavci.

Skupne pogovorne ure so namenjene individualnim pogovorom staršev in dijakov s pedagoškimi delavci šole.

V šolskem letu 2018/19 načrtujemo naslednje skupne pogovorne ure:

1. skupna pogovorna ura, 25. oktober 2018 (razpored pdf) *zadnja sprememba razporeda 25.10.2018 9:30

2. skupna pogovorna ura, 28. november 2018

3. skupna pogovorna ura, 19. februar 2019

4. skupna pogovorna ura, 21. marec 2019

5. skupna pogovorna ura, 25. april 2019

6. skupna pogovorna ura, 22. maj 2019

 

Tedenske pogovorne ure za dijake, starše in udeležence izobraževanja odraslih

Tedenske pogovorne ure (vsak učitelj ima vsak teden po dve) so namenjene dijakom, staršem in udeležencem izobraževanja odraslih.

Zaradi spremembe urnika se lahko razpored pogovornih ur tudi spremeni, zato bodite pozorni na datum zadnje spremembe.

Prosimo vas, da svoj prihod vsaj en dan prej najavite posameznemu učitelju oz. strokovnemu delavcu po e-pošti.

* Velja od 13. 9. 2018 dalje

UčiteljTermin 1UraTermin 2UraLokacija
Mag. Azarov Domajnko Majasreda14.25-15.10torek12.45-13.30zbornica
Benedetič Nejatorek7.30-8.15sreda14.25-15.10Kabinet 208
Ćorić Sanjaponedeljek14.25-15.10petek14.25-15.10pisarna šss
Čugalj Igortorek13.35-14.20četrtek10.00-10.45kabinet 12
Delčnjak Jakačetrtek13.35-15.10221
Fink Mojcaodsotna221
Golobič Jernejtorek14.25-15.10sreda11.05-11.50
Gorišek Lidijačetrtek13.35-14.20torek10.00-10.45
Gulan Lokar MerlinodsotnaZbornica
Hari Alenkatorek14.25-15.10četrtek9.10-9.55
Mag. Janša Tonjatorek12.45-13.30četrtek13.35-14.20KAB 4
Kamenik Francsreda13.35-14.20četrtek14.25-15.10
Kastelic Karintorek14.25-15.10četrtek14.25-15.10206
Kastelic Markopetek11.05-11.50četrtek10.00-10.45
Kerin Betiponedeljek14.25-15.10torek13.35-14.20
Mag. Kocjan Tanjatorek9.10-9.55petek14.25-15.10kabinet PM
Koler Leaponedeljek14.25-15.10sreda14.25-15.10knjižnica
Kompolšek Melitatorek10.00-10.45torek15.15-16.00Zbornica
Korošec Gabrijelaponedeljek13.35-14.20torek12.45-13.30Zbornica
Krapež Sonjatorek14.25-15.10sreda11.05-11.50207A/zborn
Kučan Aleksandra Saškasreda10.00-10.45ponedeljek14.25-15.10zbornica
Lasbaher Katjaponedeljek11.55-12.40sreda7.30-8.15Zbornica
Lazarević Aleksandarponedeljek13.35-14.20torek8.20-9.05K1
Leskovec Jožeftorek15.15-16.00četrtek13.35-14.20 telovadnica
Lomovšek Gašperponedeljek12.45-13.30torek13.35-14.20Kabinet K1
Lončarič Teačetrtek7.30-8.15ponedeljek7.30-8.15106/zbornica
Lujanac Martinačetrtek13.35-14.20zbornica
Majnik Matjažponedeljek14.25-15.10četrtek13.35-14.20kabinet 116A
Makarovič Natašaponedeljek10.00-10.45četrtek15.15-16.00
Markoja Šubara Manuelaponedeljek14.25-15.10sreda10.00-10.45zbornica
Medica Tomažtorek14.25-15.10torek11.55-12.40110 oz. zbornica
Miklavc Janezsreda11.05-11.50četrtek13.35-14.20
Omahna Tomoponedeljek12.45-13.30četrtek14.25-15.10208
Orehek Antontorek10.00-10.45ponedeljek13.35-14.20zbornica
Pečarič Podobnik Karmenponedeljek14.25-15.10ponedeljek16.05-16.50soba ŠSS 06
Mag. Petrovčič Igortorek12.45-13.30četrtek9.10-9.55Zbornica
Pešec Janezčetrtek10.00-10.45ponedeljek13.35-14.20
Pezdir Majačetrtek13.35-14.20četrtek14.25-15.10soba 7
Pipan Silvansreda11.05-11.50sreda13.35-14.20k5
Mag. Pleša Erikapetek10.00-10.45petek13.35-14.20zbornica
Podpadec Matictorek14.25-15.10sreda14.25-15.10Zbornica
Pretnar Špelatorek14.25-15.10sreda13.35-14.20ZBORNICA
Purg Damijantorek14.25-15.10četrtek13.35-14.20KAB 205
Šegatin Ljuboponedeljek14.25-15.10torek10.00-10.45
Seme Maksponedeljek15.15-16.00sreda15.15-16.00KAB 12
Mag. Setničar Milantorek9.10-9.55torek13.35-14.20zbonica
Sitar Dušanponedeljek12.45-13.30četrtek12.45-13.30
Škerbot Slavicasreda13.35-14.20četrtek12.45-13.30zbornica
Snoj Rastislavponedeljek10.00-10.45petek14.25-15.10208
Stare Aljaž Mojcačetrtek10.00-10.45petek13.35-14.20KAB 219
Mag. Šivic Romanatorek14.25-15.10petek13.35-14.20K7
Šušteršič Menart Marjetačetrtek11.05-11.50četrtek13.35-14.20zbornica
Tomažič Katjasreda14.25-15.10četrtek14.25-15.10zbornica
Tomšič Markoponedeljek9.10-9.55četrtek13.35-14.20K6
Topolovec Milanponedeljek11.05-11.50sreda13.35-14.2012
Toth Darjanponedeljek13.35-14.20četrtek13.35-14.20Kabinet 116
Trček Janezsreda7.30-8.15sreda10.00-10.45Zbornica
Mag. Vehovec Andrejatorek13.35-14.20torek7.30-8.15pred zbornic
Veršnjak Jožetorek13.35-14.20petek7.30-8.15UČ 2 (ZBOR)
Vidmar Pesek Vidatorek13.35-14.20sreda13.35-14.20K 7
Vintar Lidijatorek14.25-15.10torek15.30-16.15KAB 205
Višnikar Mirjanapetek7.00-7.30//
Vodeb Mitjatorek13.35-14.20sreda12.45-13.30Telovadnica
Volčini Alešponedeljek13.35-14.20ponedeljek14.25-15.10Po dogovoru
Vučenović Zlatkoponedeljek13.35-14.20petek11.55-12.40Trim kabinet
Vukelić Anaponedeljek7.30-8.15četrtek13.35-14.20zbornica
Vulić Igorponedeljek13.35-14.20četrtek12.45-13.30Tajništvo
Žlebnik Janjaponedeljek13.35-14.20sreda11.05-11.50zbornica
Žnideršič Mitjasreda13.35-14.20sreda14.25-15.10zbornica
Zorko Alenkasredapo dogovorutorekpo dogovorutajništvo
Žugelj Andražponedeljek15.15-16.00torek14.25-15.10
Zupanc Amandačetrtek13.35-14.20četrtek14.25-15.10220
Zver Sonjačetrtek12.45-13.30četrtek13.35-14.20zbornica

X