Išči ...

Pogovorne ure

Tedenske pogovorne ure za dijake

Dijaki se z učitelji dogovorijo za pogovorno uro s predhodno najavo (napišejo jim

e-sporočilo). Učitelj dijaku odgovori in doreče z njim vse okoliščine.

Razpored pogovornih ur

Učitelj1. terminUra2. terminUra
Aleksandar Lazarevićponedeljek11.05-11.50četrtek13.35-14.20
Alen Ajanovićponedeljek13.35-14.20sreda11.55-12.40
Alenka Hariponedeljek13.35-14.20torek9.10-9.55
Alenka Zorkosreda11.05-11.50petek12.45-13.30
Aleš Volčinipetek10.00-10.45sreda10.00-10.45
Amanda Zupancsreda14.25-15.10četrtek16.55-17.40
Ana Grozdanićsreda11.55-12.40
Ana Vukelićponedeljek10.00-10.45petek10.00-10.45
Andraž Žugeljponedeljek11.05-11.50četrtek10.00-10.45
Andrej Guštintorek10.00-10.45
Andreja Vehovectorek9.10-9.55sreda11.05-11.50
Anton Orehekpetek10.00-10.45sreda9.10-9.55
Beti Kerinsreda13.35-14.20četrtek15.30-16.15
Damijan Purgtorek9.10-9.55sreda13.35-14.20
Darjan Tothsreda10.00-10.45četrtek17.10-17.55
Dušan Sitartorek9.10-9.55sreda15.30-16.15
Erika Plešapetek13.35-14.20petek14.25-15.10
Franc Kameniktorek12.45-13.30sreda12.45-13.30
Gabrijela Korošecponedeljek10.00-10.45
Hana Brezovniksreda14.25-15.10sreda11.55-12.40
Igor Čugaljtorek14.25-15.10četrtek9.10-9.55
Igor Petrovčičsreda11.55-12.40četrtek11.05-11.50
Igor Vulićsreda11.55-12.40četrtek14.25-15.10
Janez Miklavcsreda13.35-14.20sreda13.35-14.20
Janez Omahenpetek9.10-9.55četrtek14.25-15.10
Janez Pešecponedeljek12.45-13.30sreda12.45-13.30
Janez Trčektorek14.25-15.10torek11.55-12.40
Jernej Golobičsreda11.55-12.40petek11.05-11.50
Jernej Pustoslemšektorek13.35-14.20sreda11.55-12.40
Jože Veršnjaktorek11.55-12.40sreda14.25-15.10
Jožef Leskovectorek11.05-11.50četrtek11.05-11.50
Karin Kastelicponedeljek9.10-9.55petek7.30-8.15
Katja Lasbahertorek12.45-13.30sreda11.05-11.50
Lea Kolerčetrtek13.35-14.20
Lidija Vintarčetrtek7.30-8.15sreda8.20-9.05
Ljubo Šegatintorek14.25-15.10sreda14.25-15.10
Maja Azarov Domajnkoponedeljek11.55-12.40torek12.45-13.30
Maja Pezdirčetrtek14.25-15.10petek7.30-8.15
Maks Semesreda16.20-17.05četrtek12.45-13.30
Manuela Markoja Šubaraponedeljek12.45-13.30sreda14.25-15.10
Marjeta Šušteršič Menartponedeljek14.25-15.10četrtek8.20-9.05
Marko Kastelicponedeljek17.10-17.55torek8.20-9.05
Marko Tomšiččetrtek12.45-13.30četrtek14.25-15.10
Matic Podpadecponedeljek11.55-12.40sreda14.25-15.10
Matjaž Majnikponedeljek10.00-10.45torek10.00-10.45
Merlin Gulan-Lokarponedeljek9.10-9.55četrtek10.00-10.45
Mihael Krišeljponedeljek9.10-9.55petek11.05-11.50
Milan Setničartorek12.45-13.30petek11.05-11.50
Milan Topolovecsreda12.45-13.30ponedeljek12.45-13.30
Mirjana Višnikar Ivićsreda9.10-9.55četrtek10.00-10.45
Mitja Vodebponedeljek11.05-11.50sreda11.55-12.40
Mitja Žnideršičponedeljek11.05-11.50četrtek12.45-13.30
Mojca Finktorek14.25-15.10četrtek17.10-17.55
Mojca Stare Aljažponedeljek15.30-16.15torek11.05-11.50
Nataša Makarovičsreda12.45-13.30petek9.10-9.55
Romana Šivicsreda12.45-13.30torek11.05-11.50
Sabina Zidanšektorek14.25-15.10četrtek10.00-10.45
Saška Aleksandra Kučanponedeljek10.00-10.45sreda9.10-9.55
Silvan Pipantorek11.05-11.50četrtek10.00-10.45
Slavica Škerbotponedeljek12.45-13.30sreda12.45-13.30
Rastislav Snojčetrtek11.55-12.40ponedeljek11.05-11.50
Sonja Krapežsreda10.00-10.45četrtek10.00-10.45
Sonja Zverponedeljek12.45-13.30četrtek14.25-15.10
Špela Pretnarponedeljek11.55-12.40torek16.05-16.50
Špela Suhadolnikčetrtek7.30-8.15ponedeljek9.10-9.55
Tanja Kocjantorek10.00-10.45četrtek17.10-17.55
Tea Lončaričponedeljek16.55-17.40četrtek10.00-10.45
Tjaša Hrovatičponedeljek9.10-9.55četrtek11.05-11.50
Tomaž Medica
Tomo Omahnaponedeljek10.00-10.45torek13.35-14.20
Uroš Breskvartorek11.55-12.40petek10.00-10.45
Uroš Cankartorek12.45-13.30
Vida Vidmarsreda16.05-16.50torek12.45-13.30
Žiga Maslo Plečnikčetrtek11.55-12.40četrtek15.30-16.15
Zlatko Vučenovićsreda11.05-11.50četrtek11.05-11.50

 

Skupne pogovorne ure

Skupnih pogovornih ur do nadaljnjega v šoli ne bomo organizirali.

 

 

 

 

 

Kontakt

Tajništvo

Tel.: 00386 (01) 2444 350
e-pošta: uprava@vegova.si

MIC
Medpodjetniški izobraževalni center Ljubljana

Tel: 00386 (01) 6005 921

Koledar