Krožki in tekmovanja

MentorDejavnosti in ciljiKrožekTerminUraLokacija
Janja ŽlebnikKonstruiranje in programiranje Lego Ev3 robotov; sodelovanje na tekmovanju Lego Master 2020 in uvrstitev v zgornjo tretjino med vsemi udeleženci.Lego Mindstorms EV3Čertek13. 35 - 15.10K3
Maks SemeSeznanitev z Linux Operacijskim Sistemom. Postavitev in konfiguracija spletnih strani. Varnostno kopiranje in arhiviranje podatkov.Sistemska administracijaČetrtek14.25-16.15K12
Janja ŽlebnikFotografiranje - teorija in praksa; udeležba na mladinskih nagradnih natečajih.Umetniška fotografijapetek13.35 - 14.2014
Š̌pela Pretnar in Merlin Gulan LokarObisk muzejev, razstav, dogodkovZgodovinski krožekpo objavipo dogovorupo dogovoru
Š̌pela PretnarOrganizacija strokovnih ekskurzij doma in v tujiniVegovec potujebo objavljenobo objavljenobo objavljeno
Igor ČugaljSpoznavanje z delovanjem 3D-tiskalnika
Priprava materialov za tisk.
Uporaba 3D tiskalnikaPo dogovoru in možnostihPo dogovoru in možnostih12
Mag. Tonja JanšaOsvajanje veščin raziskovalnega dela in izdelava raziskovalnih nalog s področja družboslovja.Družboslovno raziskovanjePonedeljek oz. po dogovoru13.35učilnica 4
Mitja Žnideršič, Melita Kompolšek, Aleksandar LazarevićOsnove programskega jezika, risanje z knjižnico Turtle, uporaba knjižnice PyGameProgramski jezik PythonPonedeljek10 in 11 šolska uraučilnica 117
Mitja Žnideršič, Katarina MlinaričOsnove italijanskega jezikaItalijanski krožekSreda10. in 11. šolsko uro111
Vida Vidmar PesekDijaki prvega in drugega letnika, ki bi radi dopolnili in nadgradili znanja angleščine.Krožek dopolnilnega pouka za 1. in 2. letnikčetrtek12.45K 7
Vida Vidmar PesekDijaki 3. letnika, ki se Želijo dodatno pripraviti na tekmovanje. Skupinsko sodelovanje.Priprava dijakov 3. letnika na tekmovanje iz angleščinePo dogovoru z dijakiK 7K 7
Aleksandra Saška Kučan, Katarina Mlinarič, laborantEksperimentalno delo, priprave na tekmovanje iz kemije.Kemijski krožekponedeljek oziroma po dogovorupo dogovoru216
Marko TomšičSlikanje, snemanje dogodkov, izdelava filma za Videomanijo 2020.Multimedijski krožekSreda13.30 do 15.00K6
Milan TopolovecUporaba elektronskih elementovSreda13.35 - 15.00K5
Leskovec JožefNadgradnja tehničnih in taktničnih elementov pri igri dvojic in posameznoNamizni tenistorek15.10-16.40trim kabinet 8
Mag. Tanja KocjanObiskovanje gora, spoznavanje zakonitosti gibanja v gorskem svetu.Planinski krožekPo dogovoruPo dogovoru med vikendi, sestanki pred ali po poukuV gorskem svetu
Andreja Vehovec, Timotej GrudenPoglobljeno znanje o računalniških omrežjih, delo na opremi in pridobitev mednarodnih certifikatovCisco akademijapo dogovoru - znano v oktobrupo dogovoru - znano v oktobru107
Janez MiklavcNačrtovanje in izvedba posameznih izdelkov.OptoelektronikaTorek8, 9108
Beti KerinKonverzacija in usvajanje jezika na višjem nivojuAngleški krožeksreda7.30-8.15K 9
Beti KerinUspeh na regijskem in državnem nivojuPriprava na tekmovanje iz angleščinepo dogovorupo dogovoruK 9
Gašper LomovšekIzdelava avdio komponent (ojačevalniki, kretnice, pred-ojačevalniki, zvočniki,...)Avdio krožektorek13:35-15:10K8
Gašper LomovšekIzdelava raziskovalnih nalogRaziskovalni krožekpetek11:05-12:40 oz. po dogovoru.K8
Rasto SnojPriprava na tekmovanja iz znanja astronomije in fizikeAstronomsko fizikalni krožekpo dogovorupo dogovoru207A
Mitja VodebNadgradnja tehničnih in taktničnih elementov pri igri dvojic in posamezno.Namenjeno tudi zaposlenim na šoli.BadmintonČetrtek16.00 do 17.30Šolska telovadnica
Aleš VolčiniPovezovanje dijakov, projekti, izdelki, eksperimenti z elektroniko, Arduino, Raspberry Pi, 3D-modeliranje, druge komplementarne vsebineVegovacraftvsak petekod 12.40 dalje (do 17h)K0, K3, K8
Lea Koler, Nina DeklevaSpodbujanje veselja do branja; tekočnost jezika.Angleški knjižni klubponedeljek14:25knjižnica
Nina Dekleva, Lea KolerSpodbujanje veselja do filmske umetnosti; spoznavanje filmskega jezikaFilmski klubpo dogovorupo dogovoruknjižnica
Matjaž MajnikOsnove sporazumevanja v drugih slovanskih jezikih (s poudarkom na ruščini), spoznavanje sorodnosti s slovenščinoSlovanski krožekponedeljek14.25učilnica 214
Milan SetničarPriprava na tekmovanje z mobilnimi robotiPriprava na tekmovanje z mobilnimi roboti ROBObumpo dogovorupo dogovoruUčilnica 110

Spisek tekmovanj za šolsko leto 2019/20 je v pripravi.